İNDİRİM KARTI OLANLAR NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRLER?

.

Sanal kitabımızın normal ücreti 160 liradır. Fakat indirim kartlarımız sayesinde 50 lira indirimle 110 liradan satın alabiliyorsunuz. Nedir bu indirim kartı olayı?

Türkiye’nin değişik illerinde birlikte çalıştığımız iş yerleri bulunmaktadır. Bu iş yerlerinden alış veriş yaptığınızda size indirim kartlarımızdan veriyorlar. Eğer böyle bir indirim kartınız varsa o kartın arka yüzünde anlatılanları uygulayınız. Böylece sanal kitabımızı 50 lira indirimli olarak satın almış olacaksınız. Eğer indirim kartınız yoksa ve elde etmek istiyorsanız aşağıdan 5.maddeyi okuyunuz. Eğer indirim kartınız varsa sipariş vermek için yapmanız gerekenler aşağıda açıklanmış bulunmaktadır.

1) Her indirim kartının arka yüzeyinde bir indirim şifresi bulunmaktadır. Sizin kartınızın arkasında da kırmızı renkle yazılmış bir indirim şifresi mutlaka vardır. Bu şifreyi başkasına göstermeyiniz. Çünkü o kişi sizden önce kitabımızı indirimli satın alır. O şifrenin indirim hakkı kullanıldığından siz mağdur olursunuz. Bu şifre size özeldir. Bir defalık indirim hakkı vardır.

2) Bu indirim kartının arkasındaki cümleyi 0 506 417 19 45 nolu telefonumuza mesaj atınız. Yani;  ”Adım soyadım …………….. dır. İndirim şifrem ……………… dır. Sanal kitabı 50 lira indirimle satın almak istiyorum.” cümlesini mesaj atınız.

3) Sonrasında size ”İsteğiniz kabul edilmiştir.” cümlesi en kısa zamanda mesaj olarak gönderilmiş olacaktır.

4) Sonra da ZİRAAT BANKASI-TR 9200 0100 0036 4136 9903 5002-HASAN YENİYIL şeklinde olan hesabıma indirimli fiyatı olan 110 lira parayı havale çektikten(Bu havalenizi tatiller dahil günün herhangi bir saatinde kartsız işlemle Ziraat Bankası ATM makinelerinden yapmak isterseniz hesap numarası 0036 4136 9903 5002 dır.) sonra 0 506 417 19 45 nolu telefonuma ”Adım soyadım ……….. dır. 110 lira gönderdim. Parola.” cümlesini mesaj atınız. Bir kaç dakika içinde size gelen parola ile sanal kitabı bilgisayarınıza indirmek için TIKLAYINIZ. Fakat güven sorununuz varsa yani ya parasını göndeririz de bize parola filan gelmezse ne olacak diyorsanız 0 506 417 19 45 nolu telefonumdan bana ulaşıp bu isteğinizi belirtiniz. Böylece ben de sizin istediğiniz şekilde kitabıma sahip olmanızı sağlamış olurum. Tek dezavantajınız kitabın size ulaşması 3 veya 4 gün sonra olur.  

5) Eğer sistemimizi beğenmiş iseniz ve bu indirim kartlarımızdan faydalanmak istiyorsanız hemen şimdi 0 506 417 19 45 numaralı telefonuma ”Adım soyadım ………………….. dır. Yaşadığım şehir …………………… dır. İndirim kartı alabileceğim iş yeri adresini bildirmenizi istiyorum.” cümlesini mesaj atınız. En kısa zamanda sizi arar ve indirim kartlarımızdan birini alabileceğiniz size en yakın olan bir iş yeri adresini söylemiş oluruz. Siz de oradan meselâ 10 liralık bir alış veriş yaparak indirim kartımızı alırsınız ve 50 liralık bir indirimle sanal kitabımızı satın almış olursunuz.